Yhteistyökumppanit

Haluatko esiintyä hyvässä seurassa?

Ryhdy yhteistyöhön Tampere Filharmonian, huipputason sinfoniaorkesterin kanssa. Orkesteri ja sen taiteellinen johtaja Santtu-Matias Rouvali ovat täynnä nuorekasta energiaa ja valovoimaisuutta ja orkesteri kerääkin säännöllisesti täysiä saleja, kiittäviä kritiikkejä ja median huomiota.

Tampere Filharmonian yritysyhteistyökumppanina saatte monipuolista medianäkyvyyttä ja merkittäviä PR- ja tapahtumaetuja, lisäätte yrityksenne arvostusta kulttuurin tukijana ja Pirkanmaan vetovoimaisuutta ja hyvinvointia. Tervetuloa mukaan!

Ota yhteyttä intendentti Eija Oravuohon tai orkesterin yritysyhteistyön asiantuntijana toimivaan Tampere Filharmonian neuvottelukuntaan.

Tampere Filharmonian pääyhteistyökumppanit

Tampere Filharmonian yhteistyökumppanit

Tampere Filharmonian neuvottelukunta

Asko Ahonen
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠asko.ahonen@cashinvest.fi
050 553 6939

Milla Anttila
anttilan.milla@gmail.com
040 547 2005

Jouni Auramo
jouni.auramo@pmo.fi
050 313 5588

Hannu Jaakkola
hannu.jaakkola@counsellor.com
0400 732 562

Kari Lepistö
kari.lepistö@op.fi
050 552 9645

Martti Ojajärvi
martti.ojajarvi@gmail.com
050 518 4670

Antero Paalanen
antero.paalanen@gmail.com
0500 620 880

Akira Ropo
akira.ropo@chamber.fi
0500 622 128

Martti Silvennoinen
martti.silvennoinen@kotiportti.fi
0400 702 535

Leena Sulonen
leena.sulonen@tampere-talo.fi
0500 621 528